جدیدترین مباحث انجمنها

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شرایط مهاجرت کاری به دانمارک

مدیرکل سایت admin آواتار ها

شرایط مهاجرت کاری به دانمارک

زیر آسمان سوئد: اگر در ایران و یا در ھر جای دیگری از دنيا زندگی می کنيد و دارای تحصيلات
    عاليه (کارشناسی-کارشناسی ارشد و یا دکترا) ھستيد و از طرفی قصد مھاجرت به یکی از
    کشورھای اروپایی برای کار و زندگی و سپس دریافت اقامت اتحادیه اروپا را دارید، طرح گرین کارت
    می تواند یکی از بھترین گزینه ھا برای شما GreenCard Scheme یا ھمان کارت سبز دانمارک
    باشد.شما می توانيد از ھر کجای دنيا که باشيد با تھيه و ارسال مدارک موردنياز در صورت کسب
    حد نصاب امتياز ( 100 امتياز) درظرف چند ماه به یکی از مرفه ترین کشورھای حوزه اسکاندیناوی و
    اروپا قدم بگذارید.
    ویزا یا اجازه اقامت کارت سبز دانمارک یک اجازه اقامت کاری حداکثر 3 ساله است و به شما این
    امکان را می دھد که در این مدت در کشور دانمارک به دنبال کار بگردید.پس از یافتن کار این امکان
    را خواھيد داشت که آن را تمدید کنيد و پس از گذشت چھارسال متوالی برای دریافت اقامت
    دائمی دانمارک ھم اقدام کنيد.از زمان اجرای این طرح چند ساليست که می گذرد.
    در ادامه بصورت گام به گام تمامی مراحل و شرایط اقدام جھت دریافت ویزای گرین کارت دانمارک
    را توضيح می دھيم.
    شرایط کامل امتياز بندی
    حد نصاب امتياز برای اقدام جھت کارت سبز دانمارک 100 امتياز است که شامل امتياز برای
    سن،سطح تحصيلات،سطح زبان،سوابق کاری،سازگاری با محيط و سن می شود.
    شما می توانيد حداکثر 15 امتياز از بخش سنی دریافت کنيد: : Age -1 سن
    34 سال و کمتر : 15 امتياز -
    35 تا 40 سال : 10 امتياز -
    حداقل سطح تحصيلی لازم ليسانس یا کارشناسی : Educational Level -2 سطح تحصيلات
    ست.مدرک تحصيلی شما باید حداقل معادل مدرک ليسانس دانمارکی ارزشيابی شود.در
    غيراینصورت، حد نصاب امتياز لازم را نمی توانيد بدست آورید. حداکثر امتيازی که از این بخش می
    توانيد کسب کنيد 105 امتياز است.
    - مدرک کارشناسی(ليسانس) چھارساله: 30 امتياز
    - مدرک کارشناسی ارشد (فوق ليسانس) یکساله: 50 امتياز
    - مدرک کارشناسی ارشد (فوق ليسانس) دوساله: 60 امتياز
    دکترا) : 80 امتياز ) PhD - مدرک
    درضمن اگر دانشگاه محل تحصيل شما جزو فھرست 400 دانشگاه برتر دنيا باشد، امتياز اضافه ای
    به شما تعلق می گيرد: bonus point نيز بعنوان
    - جزو 400 دانشگاه برتر دنيا: 5 امتياز
    - جزو 200 دانشگاه برتر دنيا: 10 امتياز
    - جزو 100 دانشگاه برتر دنيا: 15 امتياز
    فھرست 400 دانشگاه برتر دنيا را ھم می توانيد در اینجا بيابيد.
    نکته مھم برای دانشجویان:
    امتيازات بالا ھمگی به کسانی تعلق می گيرد که تحصيلات خود را به پایان رسانيده اند و مدرک
    خود را دریافت نموده اند.درصورتی که ھنوز دانشجو ھستيد و مدرک تحصيلی خودتان را دریافت
    نکرده اید نمی توانيد امتيازی از این بخش دریافت کنيد.
    جھت دریافت امتياز در این بخش،باید توانایی خود را در تسلط به :Language Skills -3 سطح زبان
    یکی از زبانھای انگليسی،دانمارکی،سوئدی،نر وژی و یا آلمانی نشان دھيد.
    5 امتياز : با نمره 3 -IELTS - مدرک زبان انگليسی
    10 امتياز : 4.5- با نمره 3.5 IELTS
    15 امتياز : 6- با نمره 5 IELTS
    با نمره 6.5 به بالا: 20 امتياز IELTS
    نيز دارای 20 امتياز است.اطلاعات تکميلی را می (IBT) با حداقل نمره 72 -TOEFL - مدرک تافل
    توانيد در جدول اینجا دنبال کنيد.
    نکته:
    اگر به مدت حداقل یکسال در محلی مشغول به کار یا در دانشگاھی مشغول به تحصيل بوده اید
    که در آن به یکی از زبانھای انگليسی،دانمارکی،سوئدی،نر وژی و یا آلمانی کار یا تحصيل کرده
    باشيد،نيازی به ارائه مدرک زبان ندارید و بر اساس سطح کار یا تحصيل شما امتياز لازم از حداقل
    تا حداکثر 20 امتياز به شما تعلق می گيرد.توجه داشته باشيد که اگر در شرکتی خارجی در
    ایران کار کرده باشيد مشمول این امتياز نمی شوید چون زبان رسمی استفاده شده در محل کار
    شما به ھر صورت زبان فارسی بوده است.
    در صورتی که ظرف 5 سال گذشته در یکی از مشاغل :Work Experience -4 سوابق کاری
    positive موردنياز دانمارک مشغول به تحقيق یا کار بوده اید (فھرست این مشاغل تحت عنوان
    را می توانيد در اینجا مشاھده کنيد)، می توانيد حداکثر 15 امتياز دریافت کنيد. list
    بعنوان محقق: 10 امتياز positive list - یک تا دو سال سابقه کار در
    بعنوان محقق: 15 امتياز positive list - سه تا پنج سال سابقه کار در
    بعنوان مدیر/کارمند/کارگر و... : 5 امتياز positive list - سه تا پنج سال سابقه کار در
    اگر در یکی از دانشگاه ھای اروپایی تحصيل :Adaptability -5 سازگاری یا وفق پذیری با محيط
    کرده باشيد یا در سطح اروپا سابقه کاری مرتبط داشته باشيد بدین معنا خواھد بود که می توانيد
    از امتياز توانایی سازگاری با محيط ھم استفاده کنيد. حداکثر امتيازی که از این بخش می توانيد
    کسب کنيد 15 امتياز خواھد بود.
    داشتن حداقل یکسال سابقه تحصيل در یکی از کشورھای اتحادیه اروپا یا سوئيس : 5 امتياز
    - داشتن اقامت قانونی در اتحادیه اروپا یا سوئيس به مدت دوسال متوالی: 10 امتياز
    - تسلط به زبان دانمارکی نيز دارای 5 امتياز اضافی ست.
    * حالا باید امتيازات خودتان را با توجه به پنج بند بالا جمع بزنيد.اگر به 100 امتياز رسيدید می
    توانيد اقدام کنيد.البته قبل از آن باید شرایط مالی زیر را نيز بررسی کنيد.
    از دوستان و اساتید محترم دعوت میکنیم در کامل کردن این مجموعه ما را یاری کنند
    موفق باشید

سلام به همه دوستان،
    من عمران خوندم و گرین کارت 3 ساله رو دریافت کردم. واسه آخر جولای2013 میرم دانمارک اگه کسی تو این تاریخ میره و قصد سفر یا شیر کردن خونه رو داره خوشحال می شم که با هم در تماس باشیم.
    موفق باشید

آقا بابک تبریک میگم بابت ویزاتون .میشه لطفا پروسه مهاجرتتون رو قدم به قدم توضیح بدید.مرسی

سلام
    تبریک.من هم قصد اقدام رو دارم.در حال حاضر مالزی هستم. تا 1 ماه دیگه که مدارک تحصیلیم آماده شه میام ایران.میشه با هم در تماس باشیم که راهنمایی کنین.ممنون لطفا آدرس ایمیل تون رو بدید.ممنون
    راستی چقدر طول کشید کل پروسه؟

فروش آنلاين کتابها و منابع آموزش زبان دانمارکي
    ارسال به تمام نقاط ايران
    براي اطلاعات بيشتر به سايت www.danishbooks.weebly.com مراجعه کنيد

سلام

سلام
    من دارم واسه دانمارک اقدام می کتم. واسه گرین کارد
    کسی می تونه راهنمای کنه من چند تا سوال دارم؟

سلام
    شما می تونید من رو در زمینه مهاجرت به دانمارک راهنمایی کنید؟

تقاضای راهنمایی در خصوص مهاجرت به دانمارک از دوستانی که مهاجرت کردن

با سلام
    من میخواستم برای مهاجرت به دانمارک از طریق تخصص اقدام کنم، انتخاب قبلیم استرالیا بود ولی به دلیل بالا بودن هزینه هاش و زمانبر بودن منصرف شدم و باتوجه به شرایط مناسب زندگی در دانمارک خواستم بدونم برای کار و زندگی مناسب هست یا نه؟
    البته ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه زندگی در دانمارکو دارن از تجربیات خودشو بگن و نه از نوشته ها و اینترنت
    لیسانسم مکانیکه و ارشدم مدیریت بازرگانی
    سابقه کار 6 سال که به لیسانسم مربوط میشه و مجرد هستم و 30 ساله
    با تشکر